Fórum [---===pro aktivní válečníky===---]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Válka aneb boj proti silnějším

Goto down

Válka aneb boj proti silnějším Empty Válka aneb boj proti silnějším

Příspěvek pro Condor* Mon Dec 03, 2007 9:28 pm

Ave bojovníci a hráči této hry. Asi před týdnem na mě začali útočit hráči kteří byli jednou ba ne, 2 krát lepší než já. Podle mě je to stráta času útočit a vykořisťovat slabší, maximálně dostanete 5-10 procent stoho co mají a ještě přindete o zkušenosti. Válka se většinou taky domouvá předem cech Zatraceni ??? Ty nás vyzvali i když náš vůdce Lord Void se snažil aby válka byla až za nějakou dobu. ............................... Rád bych slyšel vaše názory na toto téma .......................

Condor*
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Válka aneb boj proti silnějším Empty

Příspěvek pro Admin-Lord_Void Mon Dec 03, 2007 9:37 pm

Sice máš pravdu, ale-5-10% je někdy třeba i 350 a to už bych řekl že je slušné! A když se dozvím že někdo má u sebe 5000 zlata tak to že je 8 levelu podemnou mu nepomůže.
Admin-Lord_Void
Admin-Lord_Void
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 132
Join date : 18. 11. 07

https://valecnici.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Válka aneb boj proti silnějším Empty Re: Válka aneb boj proti silnějším

Příspěvek pro *Condor Mon Dec 03, 2007 10:49 pm

Ale stejně myslím že je lepší mět vrabce v hrsti, než holuba na střeše.

*Condor
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Válka aneb boj proti silnějším Empty Re: Válka aneb boj proti silnějším

Příspěvek pro Pankrac Mon Dec 10, 2007 3:37 pm

Poděkování
Zpráva: Tak to vám teda pěkně děkuju všem až na 1 výjimku co nemůže. Se na vás taky můžu ***! Tady se člověk snaží jak pes když chce patník na vychcání a pak ani nepomůžete. Jedna výjimka tu ještě je, takže 10ti hráčům z 12 je cech jedno??? Začínáte mě štvát. Opravdu. A jestli budu muset udělat opatření --- Zbydou tady jen 4 hráči. Nebo se na vás *** a půjdu do ***. Nikdo se nepřiznal, když byla válka, kdo ztrácel ***zl. Pomalu nikdo nenapsal ** cech na válku. Už mě to nebaví!!! A ještě do toho další problémy s odchodem hráčů protože je chtěli přebrat cechy [D_R] a ***, měnění obrázků... Fakt už toho mám dost!
A JA UZ TOHO MAM TAKY DOST. VYSTUPUJU Z CECHU.

Pankrac
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Válka aneb boj proti silnějším Empty Re: Válka aneb boj proti silnějším

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru